İletişim

kubra_demirhan@hotmail.com

4 yorum:

 1. SELAM KÜBRA HANIM BEN DE EKLEDİM SİZİ..İNCELEDİM SAYFANIZI BİRAZ VE ÇOK BEĞENDİM ELLERİNİZE SAĞLIK..SİZE BİR ÖNERİ DE BULUNACAĞIM NACİZANE..YAZDIĞINIZ YAZI FORMATINI OKURKEN GÖZLERİM YORULDU..BEN TÜRKÇE ÖĞRETMENİYİM YAZI TARZINIZ ÇOK GÜZEL AMA SANIRIM BİRAZ GÖZÜ YORUYOR..SADECE BİR FİKİR VE KÜÇÜK BİR ELEŞTİRİ SAYGILARIMI SUNARIM..BAŞARILAR DİLİYORUM..

  YanıtlayınSil
 2. Merhaba çok teşekkür ederim düşünceleriniz için
  Yazı sitilini çok beğeniyorum ama dikkate alıcam uyarınızı
  Sevgiler:)

  YanıtlayınSil
 3. özbek pilavı halk arasında maklube olarak bilinmez kübra hanım..bu onun şekli çok daha değişik..bu benim kayınvalidemin tarifi sanırım tam özbek pilavı da değil yaptığım..umarım yardımcı olmuşumdur..sevgiyle..

  YanıtlayınSil
 4. kübra hanım bir şey daha sormak istiyorum izninizle..resimlerin altına yapılan yorumlar kısmında her yorum için yanıtla kısmı var bunu ben nasıl yaparım..çok aradım bulamadım..herkese ortak bir yorum yazıyorum olmuyor..tek tek yorum yazmak istiyorum..

  YanıtlayınSil

Blogger veya Gmail hesabı bulunmayan ancak yorum bırakmak isteyen değerli ziyaretçilerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...