Hakkımda

Bloğumun isminin hikayesini anlatmakla başlıcam.Biricik dayım kocaman yiğenini severken,pumpulim der,anlamını sorduğumda güzel ve sevimli olan şeylere dediklerini sölediler,lazca bir isimde olabilir.Blog açmaya karar verdiğimde isim düşünürken aklıma ilk gelen isim pumpulinin mutfağı oldu.Yemek yemeyi,yapmayı çok seven birisiyim.Görsellik,sunum  önemlidir benim için.Yemek konusunda çok iddalı değilim ama iddalı olmaya adayım.Evin tek kızı olduğum için sürekli mutfakta anneme yardımcı olmaya çalışırım,bu sebeple bir çok yemeğe aşinalığım var.Benim amacım aşina değil profesyonel olmak.Kendime gelince,iktisat okumuş kıt kaynaklarla sınırsız ihtiyaçları karşılamak gibi ütopik hayallerin peşinde koşan,gezmeyi,sohbet etmeyi fazlasıyla seven birisiyim.Güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle..

5 yorum:

 1. Teşekkurler begeniniziçin. Sizinde çok güzel lezzetleriniz var..takipteyız :)

  YanıtlayınSil
 2. Methabalar. Benim de blogunuzun ismi dikketimi çekti. İlginç ve güzel bir isim. Sizi izliyorum, ben de beklerim. Sevgiler.

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhabalar
   Hoşgeldiniz diyorum o zaman:)
   Muhabbette olmak dileğiyle
   Sevgiler:)

   Sil
 3. Bloğunuzu bu gün gördüm ve sizin gibi birini izlemekten çok mutlu oldum. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum. Sağlıcakla kalınız.

  YanıtlayınSil

Blogger veya Gmail hesabı bulunmayan ancak yorum bırakmak isteyen değerli ziyaretçilerim aşağıda bulunan "yorumlama biçimi" kutucuğunu "Anonim" ayarına getirmeleri yeterli olacaktır.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...